Popismísto výkonu práce : Kaufland, ul. Opavská 1132/14, 794 01 Krnov
Náplň práce :
- zajištění ochrany a ostrahy osob a majetku,
- dodržování bezpečnostních předpisů,
- zpracování administrativy související s výkonem pracovní pozice,
- vyhotovení denních pracovních reportů.
Požadujeme :
- praxe s kamerovým systémem 1 rok,
- trestní bezúhonnost,
- certifikát strážného popř. zprostředkujeme vyřízení,
- zodpovědnost, spolehlivost a chuť pracovat.
Nabízíme :
- zajímavou práci v příjemném kolektivu,
- zázemí stabilní společnosti,
- možnost platového i profesního růstu.
Mzda 85,-/hod.+odměny
Pro informování ohledně pracovního místa volat na telefon 606 333 112 /od pondělí do pátku a to od 8.00 - 15.00 hod/, zaslat životopis na e - mail p.liebertzova@bohemiaplus.cz
Nechodit na pobočku!
Z : 15.4.2019
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěBohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště, Opavská 1132/14, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1 Mzda minimálně85 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Liebertzová
  • Telefon : +420 606 333 112
  • E-mail : p.liebertzova@bohemiaplus.cz
  • Adresa : Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště, Opavská 1132/14, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1

Klíčová slova

práce

místo

informování

pracovat nabízíme

zajímavou

práci

příjemném

kolektivu zázemí

stabilní

společnosti možnost