PopisNáplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih, směnný provoz.
Požadujeme: zaměstnavatel si může vyžádat doložení trestní bezúhonnosti, spolehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou, vhodné pro OZP (vymezená chráněná pracovní místa).
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, odměny pro vynikající pracovníky, možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, pravidelná školení, příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční.
NECHODIT NA PROVOZOVNU, PRVNÍ KONTAKT VÝHRADNĚ TELEFONICKY NEBO EMAILEM (v době 7:00 - 15:00). Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOKO 69, s.r.o. - Domažlice II., Cihlářská 511, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1 Mzda minimálně91 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

OKO 69, s.r.o.
  • OKO 69, s.r.o.
  • Kontakt : Marie Machleidtová
  • Telefon : +420 477 070 025
  • E-mail : eva.cerna@oko69.cz
  • Adresa : OKO 69, s.r.o. - Domažlice II., Cihlářská 511, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Klíčová slova

pracovní

strážný

68008e

určitou

možností

prodlužování

zázemí

stabilní

firmyodměny

vynikající