PopisKRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ
První kontakt e-mailem: barinova@kubicekballoons.cz
Náplň práce:
vyplétání a kompletování koše horkovzdušných balónů včetně jejich příslušenství
Požadavky:
řemeslnou zručnost a fyzickou zdatnost
zodpovědnost za práci svou i práci v týmu
svědomitost a pečlivost - cit pro detail
Nabízíme:
stravenky, roční mimořádné odměny, firemní vzělávání Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBALÓNY KUBÍČEK spol. s r.o. - Jarní, Jarní 1003/2a, Maloměřice, 614 00 Brno 14 Mzda minimálně13500 Kč Mzda maximálně17000 Kč Nastoupit od2019-05-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

BALÓNY KUBÍČEK spol. s r.o.
  • BALÓNY KUBÍČEK spol. s r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Bařinová
  • Telefon : +420 545 422 622
  • Adresa : BALÓNY KUBÍČEK spol. s r.o. - Jarní, Jarní 1003/2a, Maloměřice, 614 00 Brno 14

Klíčová slova

práci

krátkodobé

zdatnost zodpovědnost

firemní

odměny

mimořádné

roční

detailnabízíme stravenky

cit

pečlivost