PopisPRODAVAČ/-KA
BAUMAX - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodavač/ka.
NÁPLŇ PRÁCE:
- starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů.
POŽADUJEME:
- SOU/SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - PRÁCE O VÍKENDECH, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení, další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Nástup možný ihned!
HLÁSIT SE: Plačková Ivana, tel.: 267289176, e-mail: kadrycz7@baumax.cz - v případě zájmu zaslat životopis, k projednání doporučenky osobní schůzka lze sjednat po telefonické domluvě Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBM ČESKO s.r.o.-BAUMAX, Okružní 3130, 434 01 Most 1 Mzda minimálně17300 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

BM ČESKO s.r.o.
  • BM ČESKO s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Plačková
  • Telefon : +420 267 289 176
  • Adresa : BM ČESKO s.r.o.-BAUMAX, Okružní 3130, 434 01 Most 1

Klíčová slova

zboží

prodavačka baumax

plačková

hpp

smlouva

roky

zajímavé

mzdové

ohodnocení

benefity