PopisKontakt: Klesa Tomáš, e-mail: tel. 731 403 201tomas.klesa@autobond.cz

Požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání
Zkušenosti s výkupem ojetých vozů
Praxe v aktivním prodeji automobilů výhodou
Řidičský průkaz skupiny B podmínkou
Produktová a technická znalost automobilů
Příjemné vystupování a pozitivní přístup, tah na bránu, samostatnost, důslednost
Schopnost se rychle učit a vstřebávat nové věci
Reference z předchozího zaměstnání výhodou

Nabízíme:
Zázemí silné, prosperující společnosti
Práce v mladém a stabilním kolektivu
Firemní benefity jako stravenky, mobilní telefon, notebook, firemní akce, slevu na firemní služby
Finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výkonům (fixní složka mzdy + provize z prodeje)
Místo výkonu práce Karlovy Vary
Nástup ihned

Popis pozice:
Absolvování testovacích jízd se zákazníkem
Příprava vozidel k prodeji (čistota, inzerce, focení…)
Udržování čistoty a zavedených systémů při prodeji ojetých vozů
Prodej a oceňování ojetých vozů
Příprava prodejních a výkupních smluv
Uzavírání úvěrových a pojistných smluv

V případě zájmu zašlete svůj životopis s fotografií na kontakt:
Tomáš Klesa
Tel.: 731 403 201
e-mail: tomas.klesa@autobond.cz

Věk není rozhodující, přijmeme uchazeče všech věkových kategorií.

Všechny doručené životopisy pečlivě posoudíme s ohledem na popis pracovní náplně. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá, budou pozváni k osobnímu pohovoru a to i případně k jiné pozici, lépe odpovídající uvedené praxi v životopise. Ostatní kandidáty bohužel nemůžeme individuálně kontaktovat. Děkujeme za pochopení.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAUTOBOND GROUP a.s. - 001, Studentská 429/29a, Doubí, 360 07 Karlovy Vary 7 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

AUTOBOND GROUP a.s.
  • AUTOBOND GROUP a.s.
  • Kontakt : Tomáš Klesa
  • Telefon : +420 731 403 201
  • E-mail : tomas.klesa@autobond.cz
  • Adresa : AUTOBOND GROUP a.s. - 001, Studentská 429/29a, Doubí, 360 07 Karlovy Vary 7

Klíčová slova

prodeji

ojetých

firemní

odpovídající

kontakt

případě

zájmu

zašlete

životopis

kontakt tomáš