PopisMísto výkonu práce:
Kováň č.p. 21
294 26 Skalsko

Prvotní kontakt: tel.: 775 975 665 (9-15 hod. v prac. dnech), e-mail: podkovan@podkovan.cz

Náplň práce: tvorba exportních ceníků, komunikace s produktovým manažerem, příprava zadání a komunikace s dodavatelem, zadávání podkladů do EPR, příprava a organizace marketingových akcí. Administrativní činnosti spojené s chodem oddělení, příprava podkladů pro finanční, exportní obchodní a marketingové reporty, správa databází a úložišť s marketingovými materiály a grafickými podklady, tvorba marketingových materiálů a grafických podkladů pro exportní trhy, komunikace s exportními partnery v zahraničí, příprava podkladů pro jednání s odběrateli, příprava zadání pro dodavatele exportního balení, logistických služeb.

Způsobilost: AJ, RJ, ČJ, excel (středně pokročilý), logické a analytické myšlení, vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo manažerského směru, zkušenost v obchodním oddělení min. 2 roky.

Zaměstnanecké výhody: ubytování. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKováň 21, 294 26 Skalsko Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

Podkováň s.r.o.
  • Podkováň s.r.o.
  • Kontakt : Elena Navrátilová
  • Telefon : +420 775 975 665
  • E-mail : podkovan@podkovan.cz
  • Adresa : Kováň 21, 294 26 Skalsko

Klíčová slova

příprava

podkladů

komunikace

tvorba

zadání

marketingových

exportní

oddělení

místo

logistických