PopisJsme největší prodejce předváděcí a repasované výpočetní techniky na trhu a hledáme do našeho mladého kolektivu posilu na logistické oddělení. Máte rádi pohyb, práci s IT produkty a chcete být součástí rozvoje firmy s 13letou historii?

Vaší náplní práce bude expediční činnost, zpracovaní objednávek koncových zákazníků a balení palet pro pobočkovou síť.

Pokud se Vám tato pozice líbí a chcete být součástí velké a silné společnosti, neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce:
- příjem/ výdej zboží
- zpracování objednávek koncových zákazníků
- paletová přeprava pro pobočkovou síť
- optimalizace skladových pozic

Požadujeme:
- základní přehled a vztah k IT technice
- manuální zručnost, fyzická zdatnost
- spolehlivost a pečlivost
- aktivní přístup
- základy práce na PC

Nabízíme:
- kreativní a samostatnou práci v dynamické a stabilní společnosti
- možnost kariérního růstu
- přátelský a mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí
- motivující finanční ohodnocení
- 22 dnů dovolené
- automatické navyšování mzdy za odpracované roky
- zaměstnanecké slevy na zboží
Další firemní benefity (firemní O2 paušál, zvýhodněný bankovní účet, teambuildingové akce, atd.)
Prémie k platu za dobře odvedenou práci

Nástup možný ihned.

Pracovní doba:
od 6:00hod-14:30hod, jednosměnný provoz

Zaměstnanecké výhody:
22 dnů dovolené, slevy na zboží, firemní paušál, prémie, zvýhodněný bankovní účet,…

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGIGACOMPUTER s.r.o. - Dusíkova, Dusíkova 793/1, Lesná, 638 00 Brno 38 Mzda minimálně20300 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

GIGACOMPUTER a.s.
  • GIGACOMPUTER a.s.
  • Kontakt : Jitka Šejnohová
  • Telefon : +420 778 734 759
  • E-mail : hr@gigacomputer.cz
  • Adresa : GIGACOMPUTER s.r.o. - Dusíkova, Dusíkova 793/1, Lesná, 638 00 Brno 38

Klíčová slova

firemní

součástí

práci

účet

bankovní

zvýhodněný

paušál

práce

slevy

objednávek