PopisNáplň práce:
- příjem a kontrola materiálu
- dohled nad stavem skladu a pravidelná inventura
- kontrola dodacích listů a administrativní práce s tím spojená
- výdej, příjem nářadí a spotřebního materiálu na zakázky
- drobné opravy nářadí
- údržba budovy a areálu firmy

Požadavky:
- samostatnost, zodpovědnost
- minimální znalost práce s PC
- manuální zručnost
- vhodné i pro zdatného důchodce

Nabízíme:
- práci v rozvíjející se firmě
- motivační systém odměn: pevný plat + prémie
- nepravidelnou pracovní dobu
- nástup dohodou
- mzdu 21 000Kč

Kontakt: Pavel Mikulášek, tel. 774 017 172, e-mail: p.mikulasek@newe.eu

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNEWE industrial assembly s. r. o.-pracoviště, Žďárského 181, Kožichovice, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-04-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

NEWE industrial assembly s. r. o.
  • NEWE industrial assembly s. r. o.
  • Kontakt : Pavel Mikulášek
  • Telefon : +420 774 017 172-PO-PÁod7:00do16:00hod.
  • Adresa : NEWE industrial assembly s. r. o.-pracoviště, Žďárského 181, Kožichovice, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

práce

pevný

pc manuální

zručnost vhodné

zdatného

důchodcenabízíme práci

rozvíjející

firmě motivační

systém

odměn