PopisMísto výkonu práce: Drahotínská 411, Kaznějov 331 51
Popis pracovní pozice:
- úklid výrobních prostor
jednosměnný provoz - ranní
Požadujeme:
- min. zákl. vzdělání
- smysl pro pořádek a čistotu
- samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost
- profesionální přístup k plnění úkolů
Zaměstnanecké výhody:
- pracovní smlouva na dobu určitou (v případě dobré spolupráce prodl. na dobu neurčitou)
- 25 dní dovolené (žádná celozávodní dovolená)
- stravenkové karty Sodexo v hodnotě 80 Kč (s příspěvekem zaměstnavatele)
- příspěvek na penzijní připojištění
- letní a zimní odměny
- dárkové balíčky na Vánoce a Velikonoce
Kontakt telefonicky 7:00 - 14:30, emailem či osobně
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDrahotínská 411, 331 51 Kaznějov Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-07-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

SBS - NEPRON, s.r.o.
  • SBS - NEPRON, s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Wollrábová
  • Telefon : +420 601 085 895
  • Adresa : Drahotínská 411, 331 51 Kaznějov

Klíčová slova

pracovní

dobu

příspěvekem

spolupráce

prodl

neurčitou

dní

dovolené

žádná

celozávodní