PopisMísto výkonu práce: Národního odboje č.p. 1274/26, Střekov, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
dokončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oblasti práva získané v ČR - hlásit se mohou i ti, kteří v nejbližší době vzdělání teprve dokončí
trestní bezúhonnost
zdravotní způsobilost
právní praxe vítána, avšak není podmínkou, zaučíme i absolventy

Náplň práce:
provádění úkonů souvisejících s rozhodovacími činnostmi při výkonu soudnictví v rozsahu vymezeném zákonem
pro přiděleného soudce výkon právních expertiz a dalších odborných právnických činností spojených s přípravou projednávání a rozhodování v konkrétních věcech a úkony svěřené jinak zvláštním zákonem vyššímu soudnímu úředníkovi
jedna z nabízených pozic je i práce asistenta místopředsedy se zaměřením na činnost tiskového mluvčího, vyřizování agendy podle zákona č. 106/1999 Sb. a koordinace rozvrhu práce

Nabízíme dále mimo zaměstnaneckých výhod:
nástup dohodou
plat v platovém stupni dle započitatelné praxe se zařazením do 12. platové třídy dle Katalogu prací a po zapracování možnost osobního příplatku
sebevzdělávání prostřednictvím Justiční akademie
práci v mladém kolektivu
vstřícný přístup a pomoc při zaučení
možnost jmenování soudcem po složení justiční zkoušky a dovršení věku 30 let
společné kulturní akce v rámci justice
PP na dobu určitou na půl roku a poté na neurčito
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNárodního odboje 1274/26, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3 Mzda minimálně26530 Kč Mzda maximálně39220 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Krajský soud v Ústí nad Labem
  • Krajský soud v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Eva Poláková
  • Telefon : +420 477 047 257
  • E-mail : epolakova@ksoud.unl.justice.cz
  • Adresa : Národního odboje 1274/26, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3

Klíčová slova

práce

výkonu

justiční

vzdělání

dle

praxe

místo

dohodou plat

prací

katalogu