PopisPro pomoc při práci s koňmi hledáme ošetřovatelku koní na plný (případně i zkrácený úvazek - dle domluvy). Hřebčín se nachází ve vesnici Žitná (poblíž Netolic).

Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu, praxi v práci s koňmi a ochotu učit se novým věcem.

Náplň práce: péče o koně, vodění koní, příprava krmiva, případně lonžování.

Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, zajímavou, samostatnou a pestrou práci na čerstvém vzduchu.
Kontakt: Lukáš Jindřich Ing., tel.: 721 368 888, e-mail: info@horsefarm.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŽitná 50, Hracholusky, 384 11 Netolice Mzda minimálně13350 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-03-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o.
  • ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o.
  • Kontakt : Jindřich Lukáš
  • Telefon : +420 721 368 888
  • E-mail : info@horsefarm.cz
  • Adresa : Žitná 50, Hracholusky, 384 11 Netolice

Klíčová slova

práci

koňmi

koní

případně

pomoc

ohodnocení

koně

vodění

příprava

krmiva