Popismísto je vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením (vymezená chráněná pracovní místa).
Náplň práce:
- ověřování nástupu pracovníků ostrahy do směn
- kontrola pochůzek ostrahy v programu SIMPHONY
- zpracování hlášení o událostech a zasílání vedení společnosti
- ověřování poplachů na objektech ostrahy, komunikace se zákazníky
Požadujeme:
- základní dovednosti práce s PC a telefonem
- slušné vystupování
- výpis z rejsříku trestů
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- příplatky za noční, víkendy, svátky
- důkladné zaučení
- příjemné pracovní prostředí
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky od 7:00 do 15:00 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBřezinova cesta 192/1, Pokratice, 412 01 Litoměřice 1 Mzda minimálně91 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

OKO 69, s.r.o.
  • OKO 69, s.r.o.
  • Kontakt : Marie Machleidtová
  • Telefon : +420 477 070 025
  • E-mail : eva.cerna@oko69.cz
  • Adresa : Březinova cesta 192/1, Pokratice, 412 01 Litoměřice 1

Klíčová slova

pracovní

ostrahy

ověřování

místo

firmy

vystupování

výpis

rejsříku

trestů nabízíme

poměr