PopisPracovní náplň: obsluha kovací linky, výměna zápustkového nářadí, měření vyráběných výkovků.
Požadujeme: vzdělání technického směru výhodou, manuální zručnost, dobrý přístup k práci, zodpovědnost
Nabízíme: práci ve stabilní a prosperující společnosti, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, lázeňskou péči, možnost vzdělávání a profesního růstu
Výhody: bonus za zapracování, týden dovolené navíc, pololetní bonusy, příspěvek na penzijní připojištění Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěVavrečkova 5333, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně23800 Kč Mzda maximálně30300 Kč Nastoupit od2019-01-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-16T01:58:00

Společnost

Kovárna VIVA, a. s.
  • Kovárna VIVA, a. s.
  • Kontakt : Mgr. Petra Hanigovská
  • Telefon : +420 577 051 304
  • Adresa : Vavrečkova 5333, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

příspěvek

týden

připojištění

dovolené

práci

navíc

penzijní

závodní

stravování

dovolenou