Popismísto výkonu práce : Krnov
Do našeho mladého týmu hledáme aktivní a odpovědnou osobu na HPP na pozici obchodního zástupce, která bude odpovědná za svěřenou část trhu, akvizici nových zákazníků a prezentaci značky Bombus.

Náplň práce:
" starost o svěřený trh (Slovensko)
" péče o staávající zákazníky, aktivní vyhledávání nových zákazníků
" vytváření nových aktivit a příležitostí vedoucí k růstu tržeb
" podpora prodeje
" příjem a zpracování objednávek od zákazníků, rozvoz a prodej výrobků a zboží (Slovensko)
Co požadujeme:
" řidičský průkaz skupina B
" praxi v oboru výhodou
" znalost trhu výhodou
" velmi dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
" organizační schopnosti - proaktivitu a kreativní přístup
" samostatnost a zodpovědnost
Co nabízíme:
" práci na úspěšné a atraktivní značce
" možnost spoluvytvářet příběh značky Bombus
" práci v dynamicky se měnícím tržním prostředí

" možnost seberealizace a osobního růstu
" přátelský kolektiv

Hlásit se pouze na e - mail : kumarcis@dmhermes.cz
Z : 16.4.2019
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJungmannova 299/2, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

DMHERMES TRADE s.r.o.
  • DMHERMES TRADE s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Pavlíková
  • Telefon : +420 554 611 717
  • E-mail : info@dmhermes.cz
  • Adresa : Jungmannova 299/2, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1

Klíčová slova

nových

zákazníků

značky

trhu

aktivní

kreativní

proaktivitu

schopnosti

vystupování quot organizační

příjemné