PopisPožadavky: manuální zručnost, fyzickou zdatnost, logické myšlení, odborné vyučení bez maturity, práce ve třísměnném provozu.
Náplň práce: zodpovědnost za výstupní část linky, zodpovědnost za kontrolu vytlačeného profilu, zodpovědnost za ukládání profilů - z manipulačního stolu do palety, včetně přípravy palety, pomoc při nastavování linky.
Firemní výhody: příspěvek na stravování, zázemí stabilní firmy, příspěvky na penzijní pojištění, sleva na firemní zboží, čtvrtletní odměny.
Životopisy zasílejte na e-mail: durkovic@sk.bopal.eu; petr.spacil@cz.bopal.eu. Podrobnější informace při osobním pohovoru. Kontakt: Petr Spáčil - tel. 731 538 226. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBopal Trade s.r.o. - provozovna, Skalice nad Svitavou č.p. 2, 679 01 Skalice nad Svitavou Mzda minimálně29000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

Bopal Trade s.r.o.
  • Bopal Trade s.r.o.
  • Kontakt : Petr Spáčil
  • Telefon : +420 731 538 226
  • E-mail : petr.spacil@cz.bopal.eu
  • Adresa : Bopal Trade s.r.o. - provozovna, Skalice nad Svitavou č.p. 2, 679 01 Skalice nad Svitavou

Klíčová slova

zodpovědnost

práce

palety

požadavky

zboží

stravování

zázemí

stabilní

firmy

příspěvky