PopisPracovní poměr na dobu určitou - zástup za pracovní neschopnost, uvedená doba se může měnit.

Náplň práce:
Údržbářské práce ve školském zařízení , sečení trávy péče o zahradu, opravy drobné techniky,

Požadavky:
vyučení v technickém oboru

Nabízíme:
Podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ddlipnik@ddlipnik.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTyršova 772/24, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou Mzda minimálně10000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Dětský domov a Školní jídelna, Lipník nad Bečvou, Tyršova 772
  • Dětský domov a Školní jídelna, Lipník nad Bečvou, Tyršova 772
  • Kontakt : Marie Vraštilová
  • Adresa : Tyršova 772/24, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou

Klíčová slova

pracovní

zahradu

životopisu

zasláním

hlásit

připojištěnízájemci

penzijní

příspěvek

stravování