PopisPožadované dovednosti:
- vzdělání – ukončené SOU
- zodpovědnost, spolehlivost a důslednost
- základní znalost práce s PC
- zkušenosti s VZV a platný průkaz VZV výhodou (ne podmínkou, možnost si u nás doplnit)
- dobrý zdravotní stav
Náplň práce:
- organizace vyskladňování a naskladňování na sklad
- vedení přijatého a vydaného materiálu
- dodržování skladovacích podmínek
- obsluha a kontrola svěřené manipulační techniky
Rozrůstáme se a do svých řad hledáme nové spolupracovníky.
Nabízíme:
Smlouvu na hlavní pracovní poměr. Práci ve stabilní prosperující firmě s cílem stále se rozvíjet, zajímavé platové podmínky, osobní benefit, příspěvek na stravování apod., možnost finančního a kvalifikačního růstu, práci v příjemném kolektivu.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
V případě zájmu nás kontaktujte: tel. 601355595. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěChrudichromská 2403/16, 680 01 Boskovice Mzda minimálně120 Kč Mzda maximálně130 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

COLORprofi, spol. s r.o.
  • COLORprofi, spol. s r.o.
  • Kontakt : Adéla Teichmannová
  • Telefon : +420 601 355 595
  • E-mail : adela.teichmannova@colorprofi.cz
  • Adresa : Chrudichromská 2403/16, 680 01 Boskovice

Klíčová slova

možnost

vzv

práci

firmě

platové

zajímavé

rozvíjet

stále

cílem

prosperující