PopisNÁPLŇ PRÁCE:
* Práce ve výrobě
* Plnění norem a úkolů dle požadavků nadřízeného
* Dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti
POŽADAVKY:
* Praxe ve výrobní společnosti výhodou
* Manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost, technické myšlení
* Ochota pracovat na 3 směny - R, O, N
Nabízíme:
výkonostní prémie, podnikové stravování, příspěvek na dopravu/ubytování, dovolená navíc, stravenky, příspěvek za neabsenci
KONTAKT E-MAILEM, TELEFONICY NEBO OSOBNĚ na adrese Čsl. legií 318, České Velenice
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěHOFMANN WIZARD s.r.o. - 002, České Velenice 600, 378 10 České Velenice Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T05:09:18

Společnost

HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Švarcová
  • Telefon : +420 702 188 792
  • E-mail : velenice@hofmann-personal.cz
  • Adresa : HOFMANN WIZARD s.r.o. - 002, České Velenice 600, 378 10 České Velenice

Klíčová slova

příspěvek

náplň

dovolená

pracovat

směny

n nabízíme výkonostní

prémie

podnikové

stravování

dopravuubytování