PopisPracoviště: Vratimovská 672/42, Ostrava - Kunčičky
Kontakt: e-mailem, telefonicky v pracovní dny 8-19 hod.

Vhodné pro OZZ, OZP (1.-3. stupeň)

Náplň práce:
normování času a stanovení technologických postupů výroby v programu MACENAUER
kontrola normočasů a postupů výroby
navrhování a samotná realizace modernizace a zjednodušení výrobních postupů
návrh a zavádění nových přípravků výroby a technologií
stanovení technologie výroby a normočasů u nových výrobků
plnění DTB úkonů a výrobků v programu MACENAUER

Požadujeme:
Odborné dovednosti dle NSK-EQF stupeň 6
orientace v normách a technických podkladech v textilní a oděvní výrobě
řízení technologického úseku oděvní výroby
stanovování komplexních technologických postupů a technických podmínek pro inovace s nové druhy výrobků
kontrola dodržování technologických postupů
provádění technického dozoru na pracovištích
provádění technických zkoušek nové technologie
tvorba technicko-hospodářských norem
zpracování technických podkladů pro marketing a obchod
vedení dokumentace

Vzdělání
vyšší odborné nebo bakalářské v oboru textil, oděvnictví, případně úplné střední odborné v oboru oděvnictví, textilní výroba Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVratimovská 672/42, Kunčičky, 718 00 Ostrava 18 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

CLINITEX s.r.o.
  • CLINITEX s.r.o.
  • Kontakt : Petra Georgievová
  • Telefon : +420 603 273 708 8-19h.
  • E-mail : petra.georgievova@clinitex.cz
  • Adresa : Vratimovská 672/42, Kunčičky, 718 00 Ostrava 18

Klíčová slova

technických

technologických

výroby

postupů

textilní

oděvní

oděvnictví

nových

oboru

normočasů