PopisPracovní náplň:
Dle požadavků informačního systému, stavu zásob materiálu a výrobní kapacity závodu vytvářet plán výroby tak, aby byl dodržen lead time a zajištěny včasné dodávky
Nastavovat plán výroby tak, aby byly efektivně využity dostupné zdroje
Průběžně kontrolovat a revidovat průběh výrobních zakázek vedoucí k maximálnímu uspokojení požadavků zákazníků
Poskytovat součinnost při řízení úrovně materiálových zásob
Včas upozorňovat zásobovací oddělení v případě vzniku potřeby prioritních objednávek na komponenty od vnějších dodavatelů
Průběžně monitorovat úroveň zásob komponentů, přijímat a iniciovat opatření vedoucí k udržení její optimální úrovně
Požadovat přesuny výrobního personálu v rámci závodu dle priorit
Požadovat změny výrobních postupů za účelem efektivnější výroby
Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání
Středně pokročilá znalost anglického jazyka
Schopnost analytického řešení problémů
Velmi dobrá znalost Excel, znalost SAP výhodou
Praxe v oddělení plánování ve výrobní firmě výhodou
Flexibilita a odolnost vůči stresu
Vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:
Smysluplnou práci v oboru výroby lékařských prostředků
Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti
Prostor pro inovativní myšlenky a jejich realizaci
Možnost profesního rozvoje a růstu
Systém zaměstnaneckých výhod
Pravidelné akce pro za Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-23T11:11:36

Společnost

ARROW International CR, a.s.
  • ARROW International CR, a.s.
  • Kontakt : Darina Hemzová
  • Telefon : +420 566 510 410
  • E-mail : darina.hemzova@teleflex.com
  • Adresa : ARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

výroby

znalost

pracovní

požadavků

vedoucí

výrobních

zásob

oddělení

výrobní

závodu