PopisPracovní náplň:
Koordinuje transfery výroby a zavedení nových procesů/produktů
Koordinuje tvorbu kontrolních plánů a analýz rizik (FMEA) s využitím statistických metod
Zajišťuje přípravu související dokumentace a změnového řízení
Podílí se na schvalování procesních validací, technické dokumentace a procesních změn
Spolupracuje na řešení neshod a reklamací
Spolupracuje na řízení a zlepšování systému kvality dle ISO 13485
Zajišťuje podporu při externích auditech kvality

Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání technického nebo přírodovědného směru
Znalost nástrojů kvality a statistických metod
Aktivní znalost anglického jazyka
Zkušenosti s ISO 9001/ ISO 13485 výhodou
Pokročilá znalost MS Office, SAP výhodou
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

Nabízíme:
Smysluplnou práci v oboru výroby lékařských prostředků
Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti
Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
Prostor pro inovativní myšlenky a jejich realizaci
Spolupráce s motivovanými kolegy
Velmi dobré mzdové ohodnocení
Systém zaměstnaneckých výhod
Pravidelné akce pro zaměstnance
Smlouva na dobu určitou
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-23T11:11:36

Společnost

ARROW International CR, a.s.
  • ARROW International CR, a.s.
  • Kontakt : Darina Hemzová
  • Telefon : +420 566 510 410
  • E-mail : darina.hemzova@teleflex.com
  • Adresa : ARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

znalost

statistických

výroby

procesních

dokumentace

kvality

iso

lékařských

v oboru

práci