PopisMísto výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Nové Město, 110 00, Na příkopě č.p. 852/10
Archeologická 1, Praha 5 - Lužiny, Mukřovského 2590/2, Praha 5 - Luka
Máte rádi prostředí Kasina, baví Vás hry a noční život? V Rebuy Stars máte možnost stát se součástí zábavního průmyslu, který nabízí široké možnosti kariérního růstu, moderní prostředí, skvělý kolektiv a podporu od lídrů v oboru.
Krupiér/ka
Každý jednotlivec může být úspěšný, když se mu dostane té správné podpory. Roli krupiéra mohou vykonávat i kandidáti bez praxe (podmínkou je úspěšné absolvování krupierského kurzu) nebo i s praxí.
Co vás čeká:
" organizace her na všech druzích hracích stolů spojená s dokonalou znalostí pravidel hry
" dozor nad regulérností her (Texas Hold'em, American Roulette, Black Jack..)
" budete se účastnit i na pokerových turnajích
" práce převážně v nočních hodinách
Od uchazečů požadujeme:
" zkušenosti s cash games a živou hrou výhodou, nikoli podmínkou
" příjemné vystupování, spolehlivost
" nadšení pro práci a časovou flexibilitu
" trestní bezúhonnost
" zdravotní způsobilost pro práci v noci
Nabízíme:
" příjemné prostředí moderních renomovaných casin po Praze i celé ČR
" profesní a mzdový růst uvnitř dynamicky se rozvíjející společnosti
" dlouhodobý stabilní pracovní poměr (práce HPP, pro studenty DPP nebo DPČ)
" velmi zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů, příplatků a hodnocení výkonu
Přijďte zjistit více!
Pošlete nám Vaše CV s fotografií a my se Vám ozveme s podrobnostmi.
Prémie, bonusy Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNoční provoz PracovištěLucky Money a.s. Praha 1, Na příkopě 852/10, Nové Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2017-02-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-13T01:59:16

Společnost

Lucky Money a.s.
  • Lucky Money a.s.
  • Kontakt : Dominika Lhotská
  • Telefon : +420 702 195 743
  • E-mail : jobs@rebuystars.com
  • Adresa : Lucky Money a.s. Praha 1, Na příkopě 852/10, Nové Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

praha

prostředí

práci

práce

město

her

místo

nikoli

podmínkou quot příjemné

vystupování