PopisMísto výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Nové Město, 110 00, Na příkopě č.p. 852/10
" Archeologická 1, 150 00 Praha 5 - Lužiny
" Mukařovského 2590/2, 150 00 Praha 5 - Luka
Kontakt: Vystrčilová Tereza, tel.: 702195743, e-mail: vystrcilova@rebvystars
Náplň práce: obsluha her na všech druzích hracích stolů spojená s dokonalou znalostí pravidel hry, dozor nad regulérností her, sledování dění na jednotlivých stolech v casinu
Požadujeme: absolvování krupiérského kurzu Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěLucky Money a.s. Praha 1, Na příkopě 852/10, Nové Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2017-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-13T01:59:16

Společnost

Lucky Money a.s.
  • Lucky Money a.s.
  • Kontakt : Tereza Vystrčilová
  • Telefon : +420 702 195 743
  • E-mail : vystrcilova@rebvystars
  • Adresa : Lucky Money a.s. Praha 1, Na příkopě 852/10, Nové Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

praha

práce

město

her

místo

regulérností

znalostí

pravidel

hry

dozor