PopisOblast působnosti Morava
Pro našeho zákazníka, který je dodavatelem systémů a komponent pro průmyslové povrchové úpravy hledáme pracovníka na pozici prodejního technika.
Náplň práce: Navazování a rozvíjení obchodních vztahů s klíčovými partnery a zákazníky, prodej komponent (zařízení a náhradní díly), poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi, přijímání a vyřizování poptávek, tvorba obchodních nabídek, tvorba obchodních plánů.
Požadujeme: SŠ s maturitou (podmínkou) technické, obchodní nebo v oboru – lepení, barev a laků, popřípadě zkušenost z oboru výhodou, znalost oblasti povrchových úprav a používaných zařízení na jejich nanášení velkou výhodou / případně stříkací technika, praxe v obchodní činnosti v technické oblasti nutná, dobré komunikační schopnosti a slušné vystupování, vstřícnost, ochotu, flexibilitu z hlediska cestování a času, řidičský průkaz B, angličtina / němčina výhodou
Nabízíme: flexibilitu pracovního režimu, motivační systém, služební vůz, mobilní telefon, notebook, dovolená navíc za odpracované roky
Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777 776 355 p. Večerka Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKaplanova 2836/2a, 767 01 Kroměříž 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T17:25:39

Společnost

KM konsult s.r.o.
  • KM konsult s.r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Večerka
  • Telefon : +420 777 776 355
  • Adresa : Kaplanova 2836/2a, 767 01 Kroměříž 1

Klíčová slova

obchodních

tvorba

výhodou

oblasti

zařízení

činnosti

komponent

oboru

obchodní

technické