Popispracoviště Praha - Beroun
- Náplň práce: Pravidelný servis zařízení v provozu u zákazníků (udržení zařízení v provozu a v dobrém technickém stavu, měření parametrů, zkoušení zařízení), identifikace a odstraňování nahlášených poruch a závad na zařízení u zákazníků, školení obsluhy – provoz, údržba, bezpečnost
- Požadujeme: technické vzdělání v oboru elektro, strojní, praxe na pozici servisního elektrotechnika ve výrobní společnosti, komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny – výhodou, znalost PLC a programování, znalost čtení elektrických schémat, orientace v informacích, platné osvědčení minimálně §6, tř. A+B vyhláška č. 50/1978 Sb. – výhodou §8a, tř. A+B, ŘP skupiny B aktivně
- Nabízíme: možnost plánování vlastního pracovního režimu, motivační systém, mobilní telefon, notebook, dovolená navíc za odpracované roky
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777 776 355 p. Večerka
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce KM konsult s.r.o..
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKaplanova 2836/2a, 767 01 Kroměříž 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T16:26:23

Společnost

KM konsult s.r.o.
  • KM konsult s.r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Večerka
  • Telefon : +420 777 776 355
  • E-mail : zdenek@kmkonsult.cz
  • Adresa : Kaplanova 2836/2a, 767 01 Kroměříž 1

Klíčová slova

zařízení

znalost

a+b

výhodou

práce

provozu

zákazníků

nabízíme

motivační

režimu