PopisPrvní kontakt e-mailem
Náplň práce:
obsluha her na všech druzích hracích stolů spojená s dokonalou znalostí pravidel hry, dozor nad regulérností her, sledování dění na jednotlivých stolech v casinu.
Požadavky:
absolvování krupiérského kurzu (možnost absolvování u nás - ZDARMA)
Nabízíme:
Stravenky, nápoje na pracovišti zdarma
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěLucky Money a.s.-prac.Brno, Husova 200/16, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-27T14:26:18

Společnost

Lucky Money a.s.
  • Lucky Money a.s.
  • Kontakt : Tereza Vystrčilová
  • Telefon : +420 702 195 743
  • E-mail : vystrcilova@rebuystars.com
  • Adresa : Lucky Money a.s.-prac.Brno, Husova 200/16, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

her

kontakt

jednotlivých

zaměstnaneckou

zaměstnavatele

zdarma souhlas

pracovišti

nápoje

zdarma nabízíme stravenky

absolvování