PopisNabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat nejpozději do 5.5.2019 na e-mailovou adresu tp.brno@mvcr.cz předmětem "přijímací řízení". Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.
Náplň práce:
" Provádění komplexní poradenské a konzultační činnosti v oblasti podávání žádostí o povolení k pobytu,
" Poradenská činnost týkající se styku s jinými orgány státní správy za účelem zvýšení samostatnosti cizinců při vyřizování pobytových záležitostí,
" Výkon činnosti úřední osoby při kontaktu s klientem,
" Provádění analytické činnosti výchozích podkladů cizineckého informačního systému, podíl na vytváření specializovaného evidenčního systému v oblasti pobytu cizinců a zajištění jeho aplikace, odborné zpracování údajů ve specializovaném informačním systému, databázích a systému elektronické spisové služby.

Místo výkonu práce: Brno

Kvalifikační požadavky: VŠ - min. bakalářské vzdělání

Další předpoklady:
" schopnost samostatné i týmové práce, schopnost samostatného logického, analytického
a systematického myšlení, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů,
" velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office, ASPI),
" trestní a morální bezúhonnost,
" znalost správního řízení výhodou,
" služební místo není vhodné pro OZZ/ OZP
" státní občanství ČR podmínkou.

Doklad o znalosti anglického jazyka odpovídající 1. stupni znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky stanovené MŠMT podmínkou.

Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, 12. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.

Požadované doklady:
" strukturovaný životopis,
" před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
" před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.

Nástup možný od: červen 2019 (či dle dohody)
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou (6 měsíců) s 3 měsíční zkušební dobou. V budoucnu reálná perspektiva přijetí do služebního poměru.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMINISTERSTVO VNITRA Oddělení pobytu cizinců Jmk, Hněvkovského 30/65, Komárov, 617 00 Brno 17 Mzda minimálně23270 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

Ministerstvo vnitra
  • Ministerstvo vnitra
  • Kontakt : Info:
  • Adresa : MINISTERSTVO VNITRA Oddělení pobytu cizinců Jmk, Hněvkovského 30/65, Komárov, 617 00 Brno 17

Klíčová slova

systému

činnosti

práce

jazyka

cizinců

oblasti

nástupem

znalosti

nabídku

cizího