PopisMÍSTO VÝKONU : Nekázanka č.p. 858/5, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : Maternová Dita Ing., e-mail: dita.maternova@cefceurope.com

Náplň práce:
" organizační a administrativní podpora zahraničních obchodních partnerů a delegací, zejména z Číny:
o příprava programu schůzek a plánů cest
o rezervace ubytování, letenek apod.
" doprovod obchodních partnerů na jednání
" občasné překlady a tlumočení z a do čínského jazyka
" zabezpečení vízové agendy ve spolupráci s externím dodavatelem.

Profil vhodného kandidáta:
" plynulá znalost češtiny nebo slovenštiny a čínštiny
" znalost angličtiny výhodou
" znalost MS Office
" proaktivní a pozitivní přístup
" ochota práce pod tlakem a časová flexibilita
" odpovídající zkušenosti a vystupování
" organizační schopnosti
" diskrétnost.

Preferujeme kandidáty s volným přístupem na trh práce nebo se zaměstnaneckou nebo modrou kartou.

Pohovory po předchozím zaslání CV v čínském a českém jazyce na email: Dita.maternova@cefceurope.com.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNekázanka 858/5, Nové Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

CEFC Group (Europe) Company a.s.
  • CEFC Group (Europe) Company a.s.
  • Kontakt : Dita Maternová
  • E-mail : dita.maternova@cefceurope.com
  • Adresa : Nekázanka 858/5, Nové Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

partnerů

obchodních

práce

místo

office quot proaktivní

tlakem

přístup quot ochota

pozitivní

výhodou quot znalost

flexibilita quot odpovídající