PopisHledáme uchazeče na pozici dělník/dělnice ve výrobě.
Náplň práce: obsluha knihařského stroje (vkládání rozpracované výroby do stroje nebo linky, ukládání na paletu), dodržování standardů kvality, dodržování výrobních a technologických postupů,
Požadujeme: zodpovědnost, dochvilnost, ochota učit se novým věcem, práce v režimu 11,5h směn (RNVV)
Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail nebo telefonicky dohodnout schůzku Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěTrenkwalder a.s. - FINIDR, s.r.o. Český Těšín, Lípová 1965, 737 01 Český Těšín 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-19T01:58:13

Společnost

Trenkwalder a.s.
  • Trenkwalder a.s.
  • Kontakt : Daniela Skovajsová
  • Telefon : +420 725 589 767
  • Adresa : Trenkwalder a.s. - FINIDR, s.r.o. Český Těšín, Lípová 1965, 737 01 Český Těšín 1

Klíčová slova

dodržování

práce

stroje

hledáme

115h

ochota

učit

novým

věcem

režimu