PopisOPERÁTOŘI VÝROBNÍ LINKY
Požadujeme: výborný zdravotní stav, pečlivost při obsluze výrobní linky
Náplň práce: spolupráce na výrobních operacích, práce možná na monáži, zakládání skel, obsluha strojní linky apod.
Nabízíme: výborné pracovní prostředí, podnikové stravování či stravenky, 13. plat, 25 dní dovolené, extra příplatky a prémie
První kontakt: telefonicky v době 9:00 - 16:30 h. na čísle: 725 557 583 nebo e-mailem na: radoslav.plsek@grafton.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěGrafton Recruitment s.r.o. 01, Zašovská 850, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-04-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

Grafton Recruitment s.r.o.
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Kontakt : Radoslav Plšek
  • Telefon : +420 725 557 583
  • E-mail : radoslav.plsek@grafton.cz
  • Adresa : Grafton Recruitment s.r.o. 01, Zašovská 850, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

práce

výrobní

prostředí

podnikové

stravování

stravenky

plat

dní

dovolené

operátoři