PopisKRUPIÉR/KA
Kontakt: pí Vystrčilová Tereza, tel.: 702 195 743, e-mail: vystrcilova@rebuystars.com

Náplň práce:
- obsluha her na všech druzích hracích stolů spojená s dokonalou znalostí pravidel hry
- dozor nad regulérností her
- sledování dění na jednotlivých stolech v casinu

Požadujeme:
- absolvování krupiérského kurzu (možnost absolvování u nás - zdarma)
- stravenky, nápoje na pracovišti zdarma Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěLucky Money a.s. - 001, I. P. Pavlova 2001/11, 360 01 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-10-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-07T00:52:50

Společnost

Lucky Money a.s.
  • Lucky Money a.s.
  • Kontakt : Tereza Vystrčilová
  • Telefon : +420 702 195 743
  • E-mail : vystrcilova@rebuystars.com
  • Adresa : Lucky Money a.s. - 001, I. P. Pavlova 2001/11, 360 01 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

absolvování

krupiérka kontakt

regulérností

pracovišti

nápoje

stravenky

zdarma

možnost

kurzu

krupiérského