PopisNáplň práce:
- personální, materiálové a administrativní zabezpečení zakázek
- vedení kolektivu úklidových pracovníků
- péče a komunikace se zákazníky
- práce v týmu

Nástup: od 17.04.2019 nebo dle domluvy

Pracovní smlouva na dobu určitou, plný úvazek, pružná pracovní doba, možnost vykonávat administrativní práce z domu.

Pracovní místo je vhodné pro OZP/OZZ.

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání
- řidičský průkaz skupiny B
- práce s PC - MS OFFICE (Word,Excel)
- zkušenosti s vedením kolektivu a řízením zakázek vítána
- příjemné vystupování
- výpis z RT
- samostatnost, komunikativnost, iniciativu a odolnost vůči stresu

Zaměstnanecké výhody:
Zázemí stabilní celorepublikové společnosti stravenky, odpovídající finanční a prémiové ohodnocení, pravidelný systém školení a vzdělávání, služební telefon a notebook

Kontakt: Zemanová Klára, tel.: 730158460 (po - pá 8,00 až 16,00), e-mail: zemanova@cleancat.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCORA MANAGEMENT s.r.o. Praha 6, Evropská 2690/17, Dejvice, 160 00 Praha 6 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

CORA MANAGEMENT s.r.o.
  • CORA MANAGEMENT s.r.o.
  • Kontakt : Klára Zemanová
  • Telefon : +420 730 158 460
  • E-mail : zemanova@cleancat.cz
  • Adresa : CORA MANAGEMENT s.r.o. Praha 6, Evropská 2690/17, Dejvice, 160 00 Praha 6

Klíčová slova

práce

kolektivu

náplň

samostatnost

stresuzaměstnanecké

vůči

odolnost

iniciativu

komunikativnost

výpis