Popis17.4.2019/praxe na VZV a práce ve skladu, zkušenost se systémem skladového hospodářství výhodou. Pečlivost, zodpovědfnost, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita (ochota práce na 3 směny). Čistý trestní rejstřík.
Náplň práce: vychystávání materiálu ze skladů dle plánu a výrobních zakázek. zásobování materiálem a přepravními obaly svěřený úsek (jednotlivá pracoviště, příruční regály a pod.). Převoz materiálu na následující operace, odvozy hotových výrobků zpět do skadu. Provádění elektronických převodů materiálu pomocí přidělených čtecích zařízení, udržování pořádku na svěřeném úseku. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěHavlíčkova 540/28, 693 01 Hustopeče u Brna Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2018-04-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

NORMA Czech, s.r.o.
  • NORMA Czech, s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Malinovská
  • Telefon : +420 519 440 344,734 346 351
  • E-mail : kariera.cz@normagroup.com
  • Adresa : Havlíčkova 540/28, 693 01 Hustopeče u Brna

Klíčová slova

materiálu

práce

1742019praxe

hotových

svěřený

úsek

jednotlivá

pracoviště

příruční

regály