PopisZpůsob kontaktu uchazečů:
- emailem:sales@chetau-kynsperk.eu
- telefonicky: 775 194 645, Po - Pá od 8:00 do 15:00, paní Kubínová
- osobně: Kamenný Dvůr 1, Kynšperk and Ohří, Po - Pá v čase 10:00-15:00 hod

Upřesňující informace:
-práce krátký/dlouhý týden, 12 hod/směna

Náplň práce:
- úklid pokojů
- zodpovědnost za sklad prádla, za sklad minibarů
- úklid společných prostor hotelu
- plnění úkolů nadřízeného

Požadavky:
- samostatnost a důraz na čistotu
- předchozí zkušenost výhodou, nikoliv podmínkou.

-nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody:
- personální strava a hotelové služby se zaměstnaneckou slevou

Místo výkonu práce:
- Kynšperk n. Ohří Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěChateau Kynšperk s.r.o. - 001, Kamenný Dvůr 1, 357 51 Kynšperk nad Ohří Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

Chateau Kynšperk s.r.o.
  • Chateau Kynšperk s.r.o.
  • Kontakt : Andrea Kubínová
  • Telefon : +420 775 194 645
  • Adresa : Chateau Kynšperk s.r.o. - 001, Kamenný Dvůr 1, 357 51 Kynšperk nad Ohří

Klíčová slova

sklad

úklid

kynšperk

ohří

způsob

nikoliv

úkolů

nadřízenéhopožadavky

samostatnost

důraz