PopisVEDOUCÍ STŘEDISEK VaK A KOUPALIŠTĚ
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
Městská správa Hostinné, s. r. o., vyhlašuje výběrové řízení na pozici "vedoucí středisek VaK a koupaliště"
Hlavní náplň činnosti:
Zajištění plynulého a bezporuchového provozu středisek vodovody a kanalizace a koupaliště podle příslušných právních předpisů a norem, samostatné odborné práce v rámci provozu pitných a odpadních vod, provedení pasportu vodovodní a kanalizační sítě, návrh plánu obnovy vodovodní a kanalizační sítě, administrativně-organizační řízení chodu střediska obchodní společnosti, zajišťování dodržování pravidel bezpečnosti a ochrany zdraví návštěvníků střediska koupaliště, součinnost při budování areálu koupaliště
Požadavky:
Min. středoškolské vzdělání technického směru s maturitou (obor vodohospodářské stavby výhodou)
znalost legislativy související z vodohospodářskou problematikou, praxe v řízení kolektivu výhodou,
manuální zručnost, řídicí, koordinační a organizační schopnosti, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, schopnost učit se novým poznatkům, pokročilá znalost práce na PC (databázové a mapové systémy, word, excel, internet), bezúhonnost (žádný záznam v rejstříku trestů)
Nabízíme:
Zajímavou pozici s velkou osobní odpovědností, možnost seberealizace, adekvátní zázemí a solidní jednání ze strany zaměstnavatele, dobré pracovní podmínky včetně benefitů, nástupní plat 34.000 Kč; osobní příplatek po zkušební době dle dosahovaných výsledků.
Předpokládaný nástup do funkce: červen 2019
Termín podání přihlášek: 06.05.2019 do 13:00 h
Přihláška musí obsahovat údaje uvedené v příloze. K přihlášce připojte prosím:
. strukturovaný životopis,
. čestné prohlášení o tom, že v rejstříku trestů nemá uchazeč žádný záznam (výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců je nutno doložit před nástupem do zaměstnání),
. kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (originál nebo úředně ověřenou kopii dokladu o dosaženém vzdělání je nutno doložit před nástupem do zaměstnání).
Písemné přihlášky spolu s požadovanými dokumenty zasílejte na adresu: Městská správa Hostinné, s. r. o., Deymova 208, 543 71 Hostinné. Uzavřenou obálku označte heslem: „Výběrové řízení – vedoucí středisek“.
Bližší informace poskytne Jiří Kölbl, jednatel společnosti, na tel. 499 441 143 nebo e-mailu mes@kthostinne.cz.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNáměstí 69, 543 71 Hostinné Mzda minimálně34000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

Město Hostinné
  • Město Hostinné
  • Kontakt : Jiří Kölbl
  • Telefon : +420 499 441 143
  • Adresa : Náměstí 69, 543 71 Hostinné

Klíčová slova

řízení

rejstříku

středisek

hostinné

vzdělání

společnosti

nutno

práce

pracovní

doložit