PopisNáplň práce: analýza a implementace odborných požadavků do datových modelů a softwarové architektury, rozvíjení a udržování našeho stávajího systému pro oblast logistiky, řešení chyb z provozu ve spolupráci s naší podporou v Německu, znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni daného oboru.Požadujeme: zkušenost s programováním v jazyce Cobol, samostatné pracovní postupy s orientací na výsledky, analytické myšlení.
Nabízíme atraktivní pracovní pozici s rozmanitými úkoly a výzvami. Profesní životopisy zasílejte na i.fainova@sigloch.cz. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSigloch Distribution k.s.., Průmyslová 290, Malé Předměstí, 346 01 Horšovský Týn Mzda minimálně60000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T14:20:34

Společnost

Sigloch Distribution k.s.
  • Sigloch Distribution k.s.
  • Kontakt : Ivana Fainová
  • Telefon : +420 373 738 812
  • E-mail : i.fainova@sigloch.cz
  • Adresa : Sigloch Distribution k.s.., Průmyslová 290, Malé Předměstí, 346 01 Horšovský Týn

Klíčová slova

pracovní

náplň

atraktivní

programováním

jazyce

cobol

samostatné

postupy

orientací

výsledky