PopisPožadujeme:
- Prokazatelnou praxi na obchodní pozici.
- Vzdělání nebo praxi v technickém oboru.
- Výhodou zkušenosti s prodejem v oblasti strojních zařízení, ideálně s prodejem stavební mechanizace.
- Komunikativnost a flexibilitu.
- ŘP skupiny B.

Nabízíme:
- Home – office.
- Služební auto.
- Notebook.
- Mobilní telefon.
- Zajímavé finanční ohodnocení ( základní plat + prémie podle dosažených výsledků )
- Prostor pro vlastní seberealizaci.
- Trvalý pracovní poměr.

Co budete dělat:
- Začnete s prodejem našich stavebních kompresorů přes naši dealerskou síť na Moravě a na Slovensku.
- Postupně budete dealerskou síť rozšiřovat a budete hledat potencionální koncové zákazníky. Vašimi klienty budou převážně stavební firmy a půjčovny stavební mechanizace.

Nástup možný od 2.5.2019.
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPlzeňská 149, 33003 Chrást u Plzně Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T11:17:16

Společnost

ATMOS Chrást s. r. o.
  • ATMOS Chrást s. r. o.
  • Kontakt : Lucie Bajgarová
  • Telefon : +420 725 515 824
  • E-mail : bajgarova@atmos-chrast.cz
  • Adresa : Plzeňská 149, 33003 Chrást u Plzně

Klíčová slova

stavební

prodejem

praxi

dealerskou

síť

slovensku postupně

seberealizaci trvalý

pracovní

poměrco

dělat začnete