PopisPožadujeme:
Znalost práce s PC
Výborné prezentační a komunikační dovednosti
Argumentaci na vysoké úrovni
Ochota cestovat - osobní schůzky v Praze a Středočeském kraji
Výhodou je znalost on-line marketingu
Výhodou je znalost angličtiny, ale není podmínkou

Náplň práce:
Prezentace a prodej produktů VitrineMedia pro které jsme výhradními distributory pro ČR https://vitrinemedia.com/cs/
Komunikace se zákazníky
Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Osobní schůzky s klienty v Praze a Středočeském kraji
Zpracovávání obchodních poptávek, nabídek a objednávek
Kontrola a zajištění dodávek zboží
Řešení reklamací
Evidence zakázek v databázi
Vytváření vlastního zákaznického portfolia s následným servisem na nejvyšší úrovni

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na dopravu
Telefon s neomezeným tarifem
Fixní plat + Provize z prodeje bez horního limitu + dlouhodobé provize ze zobchodovaných klientů.
5 týdnů dovolené
Kancelářské prostory v Družci u Kladna
Přístup k databázi našich významných klientů
Veškerá podpora z naší strany (vizitky, katalogy produktů, produktové školení atd.)
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNa Návsi 88, 273 62 Družec Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

REX spol.s r.o.
  • REX spol.s r.o.
  • Kontakt : Kristýna Králová
  • Telefon : +420 603 248 322
  • E-mail : k.kralova@rex-reklama.cz
  • Adresa : Na Návsi 88, 273 62 Družec

Klíčová slova

produktů

schůzky

obchodních

provize

znalost

středočeském

praze

dopravu telefon

neomezeným

tarifemfixní