PopisNáplň práce: obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, doplňování zboží, práce s pokladnou, starost o chod prodejny
Požadujeme: středoškolské vzdělání, komunikativnost, schopnost navázat kontakt se zákazníkem, prokazatelnou praxi na obdobné pozici, základní znalost práce na pc, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat a učit se novým věcem
Práce na dlouhý/krátký týden.
Nástup ihned.
Nabízíme: zaměstnanecké slevy na nákup, stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti, příjemný kolektiv
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTurnusové služby PracovištěVersaCo s.r.o.-ČB, Pražská tř. 1247/24, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně18500 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-19T01:58:13

Společnost

VersaCo s.r.o.
  • VersaCo s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Kroupová
  • E-mail : mkroupova@versaco.cz
  • Adresa : VersaCo s.r.o.-ČB, Pražská tř. 1247/24, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

práce

náplň

chuť

pracovat

učit

novým

věcem práce

dlouhýkrátký

týden nástup