PopisPRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝSTUPNÍ EVIDENCE
Náplň práce: označování výrobků pomocí tamponového tisku na jednobarevném i dvoubarevném stroji, práce na DPP s volbou pracovních dnů (resp. hodin, do 15:00 hod.) dle Vašich možností. Čeká Vás manuální, nikoli však fyzicky náročná práce.
Vyrábíme nejrůznější produkty, takže monotónní práce to nebude.
- Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, uvítáme zkušenosti s tamponovým tiskem či vzdělání v oboru tiskař. Pokud je mít nebudete, nevadí.
Prosíme zaslat Vás životopis na info@hakel.cz. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBratří Štefanů 980, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

HAKEL spol. s r.o.
  • HAKEL spol. s r.o.
  • Kontakt : Kravčíková
  • Adresa : Bratří Štefanů 980, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

vzdělání

pracovníkpracovnice

práce vyrábíme

nejrůznější

produkty

monotónní

nebude

požadujeme

ukončené