PopisA16 z:18/4/2019 a:23/4/2019
Náplň práce:
- organizace skladu zboží
- expedice, fakturace a související administrativní práce.
Požadujeme:
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- výhodou polský jazyk
- organizační schopnosti, samostatnost, flexibilitu.
Kontakt e-mailem Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCascada Optic (Europe) s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek, Zámecké nám. 1256, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Cascada Optic (Europe) s.r.o.
  • Cascada Optic (Europe) s.r.o.
  • Kontakt : Magdaléna Najzarová
  • Telefon : +420 739 827 836(PO-PÁ8:00-17:00hod.)
  • E-mail : magda.najzarova@cascada-optic.com
  • Adresa : Cascada Optic (Europe) s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek, Zámecké nám. 1256, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

a16z1842019a2342019 náplň

komunikativní

flexibilitu kontakt

samostatnost

schopnosti

organizační

jazyk

polský

výhodou

úrovni