PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem e-mailem: sopousek@expodesign.cz
Expodesign patří mezi významné české firmy v oblasti exhibition design již více jak 15 let Působíme v rámci celé Evropy a naše projekty jsou realizovány po celém světě. V současné době do našeho týmu hledáme zaměstnance na pozici VR artist pro práci v oblasti virtuální reality.
Náplň práce:
" tvorba kreativních virtuálních showroomů a prezentací firem
" společně s našimi programátory účast na vývoji VR aplikací
Požadujeme:
" kreativitu
" znalost programů 3D Studio MAX, Blender, Unreal Engine, Unity ......
" spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
Nabízíme:
" zázemí moderní a úspěšné české firmy se zahraničními klienty
" mzdové ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům a produktivitě práce
" práci v mladém přátelském kolektivu
" možnost dalšího profesního růstu
Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, prémie z realizovaných projektů
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěExpodesign, s.r.o. - Výstaviště, Výstaviště 405/1, Pisárky, 603 00 Brno 3 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Expodesign, s.r.o.
  • Expodesign, s.r.o.
  • Kontakt : Ing. Petr Sopoušek
  • Telefon : +420 608 881 298
  • E-mail : sopousek@expodesign.cz
  • Adresa : Expodesign, s.r.o. - Výstaviště, Výstaviště 405/1, Pisárky, 603 00 Brno 3

Klíčová slova

české

firmy

oblasti

kontakt

quot spolehlivost

klienty quot mzdové

zahraničními

úspěšné

moderní