PopisPrvní kontakt telefonický, písemný !
- telefonicky na tel. čísle: 724 580 280 (vedoucí výroby, p. Radovan Šimčák), vždy v pondělí od 9:00 -10:00hod
- písemně na e-mail: radovan.simcak@warex.cz

Pracovní doba:
- 06:00 - 14:30 hod.
Místo výkonu práce:
- WAREX spol. s r.o. - závod Jeseník, Janáčkova č.p. 760/4, Jeseník

Zaměstnavatel požaduje:
- vyučení v oboru
- orientace ve výkresové dokumentaci
- zkušenost v rámci práce ve výrobní společnosti výhodou
- manuální zručnost, ochota pracovat ve stoje, spolehlivost a dobrá docházka

Pracovní náplň:
- propojování a sváření vodovodního potrubí PP, PE, kanalizačního potrubí a instalování sanitárního vybavení

Zaměstnavatel nabízí:
- příspěvek na stravování
- pravidelná pracovní doba
- pracovní smlouva na dobu určitou s možností změny na neurčitou
- mzda 100,-- až 190,--Kč/hod dle výkonu a kvality zpracování

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWAREX spol. s r.o. - závod Jeseník, Janáčkova 760/4, 790 01 Jeseník 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně34000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

WAREX spol. s r.o.
  • WAREX spol. s r.o.
  • Kontakt : Radovan Šimčák
  • Telefon : +420 724 580 280
  • E-mail : radovan.simcak@warex.cz
  • Adresa : WAREX spol. s r.o. - závod Jeseník, Janáčkova 760/4, 790 01 Jeseník 1

Klíčová slova

výkonu

doba

pracovní

potrubí

kontakt

vodovodního

instalování

kanalizačního

sváření

vybavenízaměstnavatel