PopisNáplň práce :
- Přijímání a vyřizování objednávek zákazníků; vyřizování telefonických a mailových dotazů;
případné řešení reklamací (spolupráce se skladem); kontrola zakázek, jejich vedení v informačním systému; fakturace, tvorba cenových nabídek; kontrola saldokont zákazníků.
Zaměstnanecké výhody a benefity:
Příspěvek na zdraví až 3000,- Kč měsíčně.
Informace o náboru :
Životopisy zasílejte mailem na adresu info@ledsviti.cz. Pro případné další dotazy volejte na tel.číslo +420 602 658 319.
Požadavky na zaměstnance :
- Středoškolské vzdělání s maturitou / nástavbové / vyšší odborné vzdělání
- Dobrá znalost českého jazyka, částečná znalost anglického jazyka (mírně pokročilý), německý jazyk výhodou
Osobnostní předpoklady a dovednosti :
- Inicialtiva, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, komunikační zdatnost.
Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy se zájmem o obchodní činnost, kterým ze začátku nabízíme poskytnutí potřebné podpory. Pracovněprávní vztah uzavřen v hlavním pracovním poměru na dobu neurčitou, možnost je i uzavření Dohody o provedení práce nebo Dohody o pracovní činnosti.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHrnčířská 765/85, 470 01 Česká Lípa 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Roel Adriaan Ramp
  • Roel Adriaan Ramp
  • Kontakt : Roel Adriaan Ramp
  • Telefon : info@ledsviti.cz
  • Adresa : Hrnčířská 765/85, 470 01 Česká Lípa 1

Klíčová slova

práce

znalost

vyřizování

jazyka

dohody

kontrola

dovednosti

vhodná

zdatnost pozice

komunikační