PopisCo vás čeká:
"Monitoring lokalit ve městě Karviná.
"Kontakt s klientem v přirozeném prostředí.
"Poradenství zaměřené na minimalizaci rizik souvisejících s injekčním užíváním návykových látek.
"Poskytování sociálního poradenství.
"Uplatňování přístupu motivačního tréninku.
"Vedení záznamů z přímé práce s klienty.
"Spolupráce při zpracování a aktualizací metodických postupů.
"Spolupráci při kompletaci statistických údajů, analytické a evaluační činnosti.

Požadujeme:
"Odpovídající kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - VOŠ, VŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika a příbuzné, případně SŠ.
"Flexibilitu (přímá práce probíhá minimálně 2 dny v týdnu v odpoledních hodinách).
"Dobré komunikační a prezentační schopnosti.
"Schopnost pracovat v týmu, aktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost.
"Administrativní schopnosti - ovládání PC, psaní textových záznamů.
"Ochotu k dalšímu vzdělávání, znalost problematiky související s užíváním návykových látek.

Nabízíme:
"Zázemí velké a stabilní organizace s mnohaletou tradicí.
"Práce v terénu mimo kancelář.
"Možnost uplatnit a dále rozvíjet své komunikační dovednosti.
"Možnost ovlivňovat procesy.
"Osobní a profesní růst, možnost dalšího vzdělávání, profesní podporu při práci (supervize, skupiny v rámci organizace, profesní platformy).
"Benefity organizace (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, připojení mobilů do privátní sítě...).
"Pracovní poměr na plný úvazek - 37,5 hodin/týdně.
"Mzdové podmínky:
Sociální pracovník: tarifní mzda 23.500,- Kč + zvláštní příplatek 600,- Kč + po zkušební době osobní ohodnocení.
Pracovník v sociálních službách: tarifní mzda 18.900,- Kč + zvláštní příplatek 600,- Kč + po zkušební době osobní ohodnocení

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu do 3. 5. 2019. Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSlezská diakonie - STREETWORK GABRIEL Karviná, Makarenkova 1242/6, Nové Město, 735 06 Karviná 6 Mzda minimálně19600 Kč Mzda maximálně28364 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Slezská diakonie
  • Slezská diakonie
  • Kontakt : Michaela Vrbovská
  • Telefon : +420 737 212 774
  • Adresa : Slezská diakonie - STREETWORK GABRIEL Karviná, Makarenkova 1242/6, Nové Město, 735 06 Karviná 6

Klíčová slova

organizace

profesní

práce

vzdělávání

osobní

službách

sociálních

komunikační

tarifní