PopisMVP: Bartoškova 28, Praha 4. Kontaktovat mailem suro@suro.cz
Požadavky: Vysokoškolské vzdělání (i Bc.), bezúhonnost, zkušenosti s vedením administrativních agend, výborná znalost českého jazyka, znalost AJ slovem i písmem, znalost dalšího jazyka výhodou. Dobrá uživatelská znalost práce na PC. Schopnost pracovat samostatně i v týmu, pod tlakem, organizační a komunikační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, ochota se vzdělávat. Výhodou - ŘP, orientace v zadávání veřejných zakázek, systému jakosti. Zkušenosti s vedením kolektivu min. 2 roky.
Náplň: Vedení administrativních a organizačních pracovníků v sekretariátu ředitele, zajištění akcí ústavu (školení, konference, porady, exkurse, výuka).
Zaměstnanecké výhody: Odpovídající ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek k penz. připoj., prohlubování (případně i zvyšování) kvalifikace, zdravotní volno Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStátní ústav radiační ochrany, v.v.i. - 001 [275], Bartoškova 1450/28, 14000 Praha 4 Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně65000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Státní ústav radiační ochrany, v.v.i.
  • Státní ústav radiační ochrany, v.v.i.
  • Kontakt : Hana Kolářová
  • E-mail : suro@suro.cz
  • Adresa : Státní ústav radiační ochrany, v.v.i. - 001 [275], Bartoškova 1450/28, 14000 Praha 4

Klíčová slova

znalost

administrativních

výhodou

jazyka

zkušenosti

vedením

zajištění

konference

školení

ústavu