PopisMísto výkonu práce: Pražského č.p. 465, 560 02 Česká Třebová 2
Nástup možný ihned nebo dle dohody
Náplň práce: objednávky, prezentace, obsluha, administrativa obchodu
Požadujeme:
- zkušenost s prodejem masa a uzenin
- aktivní přístup, sympatické proobchodní vystupování
- samostatnost, spolehlivost
- praxe v obchodu výhodou
Nabízíme:
- práci ve stabilní české společnosti s více jak 20-letou tradicí na trhu, časově nenáročnou směnnost, volné některé víkendy v měsíci
- důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu
- prodloužení smlouvy na neurčito
- poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Kontakt: telefonicky 8 - 15 hodin nebo e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRABBIT Trhový Štěpánov a.s. - prodejna Česká Třebová, Pražského 465, 560 02 Česká Třebová 2 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně18500 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • Kontakt : Vlasta Kissová
  • Telefon : +420 606 023 588
  • E-mail : vlasta.kissova@centrum.cz
  • Adresa : RABBIT Trhový Štěpánov a.s. - prodejna Česká Třebová, Pražského 465, 560 02 Česká Třebová 2

Klíčová slova

práce

místo

danou

20letou

tradicí

trhu

časově

nenáročnou

směnnost

volné