PopisPožadujeme zaslání životopisu na email info@kei-autocentrum.cz.
Požadavky:
velmi dobrá znalost práce na PC, zodpovědnost, komunikační schopnosti.
Náplň práce:
práce na pokladně, obsluha telefonů, drobná administrativa, péče o zákazníka.
Nabízíme:
stabilní a jistá práce ve firmě s více jak 20 letou tradicí na trhu, moderní prostředí firmy, pravidelné vzdělávání - autorizovaný prodej, přátelský kolektiv, pevný výplatní termín.
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené,firemní stravování, penzijní příspěvek, firemní SIM.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěK.E.I. GROUP, s.r.o. - Vinohrady, Žarošická 4308/21, Židenice, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

K.E.I. GROUP, s.r.o.
  • K.E.I. GROUP, s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Obořil, ředitel
  • E-mail : info@kei-autocentrum.cz
  • Adresa : K.E.I. GROUP, s.r.o. - Vinohrady, Žarošická 4308/21, Židenice, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

práce

požadujeme

pevný

firmy

pravidelné

vzdělávání

autorizovaný

prodej

přátelský

kolektiv