PopisA11 z:23/4/2019 (VHODNÉ I PRO OZP)
Pracovní doba začíná nejdříve v 6.30 hod. a končí nejpozději v 18.45 hod.(obvykle ranní směna 6.30 - 15.00 a odpolední 10.15 - 18.45) Podle oddělení se to ale mírně odlišuje. Jednou za 4 až 5 týdnu je pracovní sobota od 7.45 do 13.15 hodin.
Požadujeme:
- IT nebo knihovnické vzdělání
- výhodou ŘP sk. B.
Náplň práce:
- komunikace s technickou podporou knihovního systému Tritius
- spolupráce na správě a údržbě hardwarového a softwarového vybavení knihovny
- spolupráce na správě webových stránek a dalších komunikačních kanalů (sociální sítě, blog, aj.).
Čast pracovního úvazku:
- práce v půjčovně pro dospělé čtenáře - ve studovně.
Nabízíme:
- zajímavá různorodá a zodpovědná práce
- stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zdravotní volno, 5 týdnů dovolené
- příjemný pracovní kolektiv.
Kontakt e-mailem viz výše.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMěstská knihovna Frýdek-Místek, p.o., Jiráskova 506, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně19850 Kč Mzda maximálně24400 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Městská knihovna Frýdek-Místek
  • Městská knihovna Frýdek-Místek
  • Kontakt : Marie Srníčková
  • Telefon : +420 558 113 416
  • Adresa : Městská knihovna Frýdek-Místek, p.o., Jiráskova 506, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

pracovní

správě

spolupráce

práce

a11z2342019vhodné

pracovního

půjčovně

práce

úvazku

blog