PopisSpolečnost vyrábí venkovní dřevěné prvky z masivního dřeva, okenice, dřevěné rolety, dřevěné žaluzie, pergoly a obklady fasád.

Požadujeme:
základní nebo SŠ vzdělání, praxi v truhlářské dílně, samostatnou práci s truhlářskými stroji, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpopvědnost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem, řidičský průkaz skupiny B, fyzickou zdatnost.

Náplň práce:
výroba výrobků z masivního dřeva, montáž výrobků u zákazníka, povrchová úprava výrobků, broušení, kompletace, balení a činnosti spojené s expedicí výrobků.

Nabízíme:
zázemí zavedené společnosti, zajímavou a různorodou práci, možnost podílet se na zlepšování procesů a uplatnit svoje nápady, práce je v malém kolektivu.

Životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěInteraccess, s.r.o. provozovna Hospozín, areál POTIS, Hospozín 71, 273 22 Hospozín Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Interaccess, s.r.o.
  • Interaccess, s.r.o.
  • Kontakt : Petr Kostka
  • Telefon : +420 602 785 072
  • E-mail : petr.kostka@voivo.cz
  • Adresa : Interaccess, s.r.o. provozovna Hospozín, areál POTIS, Hospozín 71, 273 22 Hospozín

Klíčová slova

výrobků

dřevěné

masivního

dřeva

balení

zavedené

výrobkůnabízíme zázemí

expedicí

spojené

činnosti